Zespół

Jesteśmy niezależnym polskim przedsiębiorstwem świadczącym usługi prawne dla osób fizycznych, polskich i międzynarodowych podmiotów gospodarczych, instytucji finansowych, a także dla organów administracji państwowej i samorządowej.


W ciągu ponad 25-letniej działalności zaufało nam liczne grono klientów, których obsługą zajmujemy się od lat. Klienci polscy cenią sobie nasze doświadczenie i umiejętność rozwiązywania najtrudniejszych problemów prawnych. Klienci zagraniczni doceniają dogłębną znajomość polskich realiów prawnych, gospodarczych i kulturowych.


Czerpiemy z najlepszych światowych wzorców w zakresie zarządzania kancelarią oraz innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Stale doskonalimy działalność operacyjną przedsiębiorstwa – z korzyścią dla klientów.

Dbamy o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Angażujemy się w budowę obywatelskiego państwa prawa. Bierzemy udział w projektach non profit, w działaniach pro bono w ramach inicjatywy Miasta Łodzi i Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi polegającej na udzielaniu pomocy prawnej mieszkańcom naszego miasta.


Cieszymy się opinią przyjaznego pracodawcy. Nasi prawnicy mogą się rozwijać zawodowo, biznesowo i społecznie, co gwarantują im m.in. programy szkoleniowe z zakresu prawa i umiejętności menedżerskich.

Partnerzy

Współpracownicy

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Google+ Clean
  • LinkedIn Clean

© 2015 by Iwaszkiewicz. Kancelaria Radcy Prawnego

- wszelkie prawa zastrzeżone