Dariusz Iwaszkiewicz

Radca Prawny

 

Radca Prawny. Nadzoruje prace zespołu ds. obsługi przedsiębiorców. Ukończył stancjonarne jednolite studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek prawo. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi od 1989 roku.

 

Prowadzi obsugę prawną wielu podmiotów gospodarczych, a także urzędów administracji państwowej i samorządowej. Świadczył doradztwo prawne dla spółek prawa handlowego takich jak m.in.: Telekomunikacja Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, PZU S.A. Oddział Regionalny w Łodzi, Compensa S.A., Scantrans
Sp. z o.o. z siedzibą Łodzi. W sposób stały udzielał pomocy prawnej przy wdrażaniu nowych technologii oraz rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa własności przemysłowej w ramach działalności Instytutu Barwników i Produktów Organicznych. Radca Prawny posiada również wieloletnią praktykę zawodową w zakresie obsługi prawnej urzędow państwowych i samorządowych, w tym Urzędu Miasta Łodzi, Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Miejskiego w Rzgowie, Urzędu Gminy Andrespol.

 

Specjalizuje sie w zakresie prawa cywilnego sensu largo oraz prawa administracyjnego. W zakresie tych obszarów prawa, reprezentuje klientów indywidualnych i podmioty gospodarcze w sporach sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, jak również przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym i innymi organami orzekajacymi w Polsce. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty.

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Google+ Clean
  • LinkedIn Clean

© 2015 by Iwaszkiewicz. Kancelaria Radcy Prawnego

- wszelkie prawa zastrzeżone