Klienci Indywidualni

Konstruując ofertę dla klientów indywidualnych dbamy przede wszystkim o to, by proponowane rozwiązanie było nacechowane troską o interes i problemy Klienta. W przyjazny i bezpieczny sposób przeprowadzamy klientów przez gąszcz procedur prawnych, dokumentacji, występując równocześnie w charakterze wsparcia prawnego jak i psychicznego. 

 

Nasza wspólpraca z klientem indywidualym odbywa się w oparciu o trzy zasday:

 

1. dbamy o każdy detal - przygotowujemy Klientów do podejmowania czynności postępowania, wyjaśniamy ich zasadność oraz przedstawiamy możliwy ich przebieg, wskazujemy elementy szczególnie istotne, doradzamy, jak poradzić sobie ze stresującymi sytuacjami; 

 

2. opracowujemy strategię razem z Klientem - określamy cele, ustalimy granice dopuszczalnych ustępstw, doradzamy najbardziej optymalny sposób zabezpieczenia interesów Klienta;

 

3. przewidujemy konsekwencje finansowe - pomagamy wycenić majątek i określić udział Klienta w majątku wspólnym, doradzamy jak podzielić majątek małżonków lub partnerów oraz przekazać majątek innej osobie.

Kompleksowa pomoc prawna obejmuje również dojazd naszego pracownika do klienta o ograniczonych zdolnościach motorycznych jak również stały kontakt telefoniczny oraz e - mailowy. Mając na uwadze specyfikę problemów prawnych indywidualnych klientów, nasza Kancelaria pozostaje gotowa na świadczenia profesjonalnej pomocy prawnej nie tylko w godzinach pracy. 

Najczęściej prowadzone sprawy

Postępowania działowe (dział spadku, zniesienie współwłasności etc.)

Roszczenia wynikające z umów cywilnoprawnych

Odszkodowania

Wypadki komunikacyjne

Upadłość konsumencka

Proces inwestycyjny

Rozwód

Alimenty

Zachowek

Zasiedzenie

Wywłaszczenie

Mobbing

Skupiamy się na obsłudze klienta indywidualnego w ramach poniższych obszarów specjalizacji:
Najczęściej prowadzone sprawy

Zakładanie spółek prawa handlowego

Połączenia, podziały i przekształcenia przedsiębiorstw

Bieżąca obsługa korporacyjna

Przygotowywanie i opiniowanie, m.in. umów, regulaminów, kart gwarancyjnych, formularzy, etc.

Wydawanie opinii, ekspertyz prawnych, analiz

Kompleksowa obsługa prawna procesów reklamacyjnych 

Postępowanie upadłościowe wobec podmiotów prowadzących działalność gospodarczą

Doradztwo strategiczne

Zarządzanie zasobami

Obsługa prawna inwestycji

Audyt prawny

Windykacja należności

Przedsiębiorcy

Zaangażowanie, rzetelność, zaufanie i transparentność to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy z klientami.


Każdą sprawę, z którą zwracają się do nas klienci, traktujemy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, by dogłębnie poznać jej okoliczności oraz potrzeby klienta. Dzięki temu możemy zaproponować adekwatne i najkorzystniejsze rozwiązania oraz metody współpracy.


Każdemu klientowi przydzielamy partnera - opiekuna, który odpowiada za świadczoną obsługę oraz organizuje zespół prawników realizujących poszczególne zlecenia. Skład takiego zespołu dostosowany jest do konkretnej sytuacji prawnej i potrzeb klienta.


Naszym priorytetem jest udzielanie porad prawnych mających przełożenie praktyczne. Każdy klient może liczyć na rekomendację najlepszego naszym zdaniem rozwiązania w danej sytuacji prawnej i biznesowej.


Staramy się zawsze oferować klientom konkurencyjne warunki finansowe uwzględniające dostosowane do ich potrzeb metody rozliczeń.

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Google+ Clean
  • LinkedIn Clean

© 2015 by Iwaszkiewicz. Kancelaria Radcy Prawnego

- wszelkie prawa zastrzeżone